Број на оглас: 3902353
Објавен на: 18.04.2021, 08:38
1 / 1

Registracija na Bugarski vozila

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


Вршиме услуги за возила на BG табли

Технички преглед, застраховки, зелени карти и одјава на возила

И Други карго услуги во Бугарија

Цена по договор


Повеќе инфо на тел

070 28 28 33
070 28 28 33
070 28 28 33