Број на оглас: 3902150
Објавен на: 20.04.2021, 21:20
1 / 6

tico so atest plin

700 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


tikoto ima atest plin
dobar enterier
dobar motor
dobar akumulator
samo registracija fali