Број на оглас: 3901865
Објавен на: 17.04.2021, 14:39
1 / 6

Se izdava garsonjera vo Novo Lisice

1 €
Број на соби:
1
Квадратура:
25 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Vidoe smilevski bato

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam garsonjera na podolg period vo Novo Lisice. Garonjerata e vo najubaviot del na Novo Lisice vo mala zgrada. Potoplno e opremena. Raspolaga so dnevna, kujna, kupatilo, terasa i podrum. Slobodna od 1 vi Maj. Podetalni informacii na telefon 071 237 288 Darko