Број на оглас: 3901433
Објавен на: 08.04.2021, 20:36
1 / 11

Cistenje na stanovi I kukji Generalno Profesionalno

1.600 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Чистење и Домашна помош

Вид на оглас: Се продава


Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на објекти
Опис на Работа

-Чистење прозори(,Одстранување бигор од стакла,Чистење на рамки,бришење на венецианер и ролетни)

-Чистење кујна

-Пребришување плакари

-Пребришување врати(Влезна и останати)

-Пребришување од прашина (Лустери,Тв комода, Тв,Маси,столици и се што има во објектот)

-Чистење на бања(пребришување зидни и подни плочки,пребришување и одстранување на бигор од санитарија)

-Завршно усисавање на подот со правосмукалка и џоѓирање.

Чистењето го извршуваме со наши квалитетни средства и опрема, што значи дека нема да имате дополнителни трошоци и малтретирање за набавување на истите.Дозволете му на вашиот дом нега од професионалци во својата работа Закажете термин на Тел: 072-242-960.Ве очекуваме