Број на оглас: 3901407
Објавен на: 17.04.2021, 09:44
1 / 8

Opel

2.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra g
Registrirana, servisirana, odrzuvana....
So nea odat uste edni bandazi I gumi I elektronika na bosh pumpa