Број на оглас: 3900802
Објавен на: 08.04.2021, 19:08
1 / 9

Citroen C1 .1.0 ben.so Ful oprema PERFEKNA

2.750 €
Марка:
Citroen
Модел:
C1
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima servo centralno elekktrika .Uvezena so plateni davacki do reg.Perfekno socuvana bez ni edna zabeleska