Број на оглас: 3900749
Објавен на: 08.04.2021, 19:07
1 / 10

Fiat PANDA 1.2 BEN.2011/10G. ODLICNA

2.690 €
Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna rabota na motor vozenje vnatresen enterier i karoserija novi gumi dva kluca bez zabeleski .Uvezena od Francija so plateni davacki do reg.