Број на оглас: 3900462
Објавен на: 15.04.2021, 10:17
1 / 3

Polovni gumi 185/65R15 i 195/65R15

1.900 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
195
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Michelin 185/65R15 M S
Sava 195/65R15 Letni
Excelence 195/65R15 Letni

12 gumi vkupno = 3000 denari.

Samo Sava 195/65R15 1900 denari.


Kontakt: 075 491 332