Број на оглас: 3898215
Објавен на: 20.04.2021, 18:14
1 / 3

Penta Mercury 2.5

350 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Mercury 2.5 cv so vgraden rezervar
vo odlicna sostojba so dokumenti.
Kontakt na 076 604 676 viber/wattapp