Број на оглас: 3897803
Објавен на: 14.04.2021, 15:15
1 / 12

Brock B1 16 ki 5x110 7.5j na 9j

400 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
9J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Brock B1 Car fashion Germany
Sport paket 7.5j Et 35 predni I 9j Et 15 Et 15 zadni so 5x110 razmak
Komplet kako na slika Kapachki original gumite se poklon
Cena FIKSNA