Број на оглас: 3897784
Објавен на: 19.04.2021, 22:18
1 / 4

18 ki BMW style 135 od E60 m pack

455 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
E60
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Originalni felni style 135 M pack Bandazi 8j Et20