Број на оглас: 3896930
Објавен на: 12.04.2021, 18:39
1 / 7

ECCO ORIGINAL PATIKI

1.600 МКД 1.700 МКД
Tип на обувки:
Обувки
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se bukvalno novi, Original mn kvalitetni inudobni, so zastitna membrana goretex vodootporni. Prakjam po kargo