Број на оглас: 3895861
Објавен на: 19.04.2021, 21:10
1 / 12

BMW 530 d 2011 god.

1 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530 d 2011 god. 190 kw.
registriran so zelen karton. Voziloto e vo top sostojba, vredi da se vidi.
Za podetalni informaci javete se vo ovoj broj 070222214