Број на оглас: 3895783
Објавен на: 14.04.2021, 16:44
1 / 3

FIAT ULYSSE POLOVNO

2.200 € Цената не е фиксна 2.700 €
Марка:
Fiat
Модел:
Ulysse
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba moze zamena za drebung -stolna bormashina /so realni ponudi.078 597 001