Број на оглас: 3895719
Објавен на: 22.04.2021, 21:33
1 / 4

PRODAVAM POLO 2006 GOD.

3.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM POLO 2006 GOD. NA BENZIN I METAN, SERVISIRANO I DOBRO SOCUVANO.


KONTAK TEL. 078 425 521 ELENA