Број на оглас: 3895455
Објавен на: 20.03.2021, 18:35
1 / 7

Стан во Охрид комплетно наместен, нов!

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
78 m²
Греење:
Струја
Спрат:
8 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2009
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Turisticka, Ohrid

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот се наоѓа на улица Туристичка, во зградата на Ремис, на 8-ми кат југоисточна страна со поглед на езерото и тврдината.
Прекрасен простор од 78м2 со две спални соби (една мала и една голема со излез на тераса), голема дневна, трпезарија, кујна, тоалето со бања и голем просторен ходник со вградени плакари.
Станот е комплетно наместен, со ТВ во секоја од собите, клима во секоја од собите. Влезната врата е блиндирана со голема сигурност, модерно наместен со нов мебел, украсни спуштени плафони со осветлување. Просторот е многу светол со дневна светлина и ролетни на секој од прозорите и тенди на терасите.
Станот е нов од 2010г. и не е користен воопшто за живеење, само за викенди и за одмор од 20 дена максимум.