Број на оглас: 3894455
Објавен на: 21.04.2021, 10:30
1 / 10

Ford fiesta 1.6 benzin TITANIUM uvezena od CH

2 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema TITANIUM
Euro 5
Tempomat
4 novi gumi
Servisirana
Sega uvezena od ch i registrirana na mk tabli so zelen karton
Inf na viber.