Број на оглас: 3893887
Објавен на: 20.04.2021, 11:56
1 / 5

Citroen Visa 1.1 RE 1985 godina Oldtimer

300 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Visa
Година:
1985
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava mnogu dobro socuvan avtomobil Citroen Visa od koj spagja vo grupata na Oldtimeri. Celosen napraven servis, promeneti povekje delovi od koj za site se dostapni i fiskalni smetki.
Potrebno e popravanje samo na Palenjeto osven toa nema nikakov drug defekt.