Број на оглас: 3893074
Објавен на: 23.04.2021, 16:56
1 / 9

Golf 5 2.0 TDI

4.299 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf V 2.0 TDI 140ks vo ekstra sostojba i solidna oprema registrirana cela godina, skoro napraven mal servis(ulje i filtri)...Bez nikakvi anomalii na vnatresnost i nadvoresnot. Samo za seriozni kupuvaci. Lice za kontakt MIKI 070 556 707