Број на оглас: 3893036
Објавен на: 19.04.2021, 23:24
1 / 5

Kotel na peleti 50kw

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Вид на оглас: Се продава


Kotelot e nov i e donesen od Germanija.
Komplet so elektronika i polzav za peleti.