Број на оглас: 3893008
Објавен на: 23.04.2021, 17:13
1 / 10

MERCEDES ML 320 4MATIC 7G-TRONIC

11.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🔁MOZNA E ZAMENA🔁

🔝TOP SOSTOJBA🔝
🔥MERCEDES ML 320 260HP🚀🚀🚀🔥
✅2007 GOD.VO SOOBRAKJAJNA
✅232.000KM
✅7G TRONIC + F1➡️BRZINI NA VOLAN⬅️
✅NE E NA JASTUCI❗❗❗
✅SERVIS PRED 2000km.MOTOR I MENJAC❗
✅REG.CELA GODINA DO MART 2022❗
✅4 NOVI ZIMSKI GUMI
✅FOLII NA STAKLA SO ATEST
✅DVA KLUCEVI
✅GARAZIRAN