Број на оглас: 3892331
Објавен на: 10.04.2021, 12:10
1 / 9

SUZUKI SX4 1.6 HDI--90KS--EURO 4--MODEL 2008--PERFEKTEN!!!!!

4.799 € Цената не е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
SX4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SUZUKI SX4 1.6 HDI--66KW--90KS--EURO4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--6X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO +KOMANDI NA VOLAN
--2 KLUCEVI
--MAGLENKI
--NOVI LETNI GUMI
--SERVISNA ISTORIJA
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD ITALIA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2008,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2007
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!