Број на оглас: 3891935
Објавен на: 18.04.2021, 14:03
1 / 3

Delovi za Opel Zafira 2.0 Dizel

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Opel Zafira