Број на оглас: 3891792
Објавен на: 09.04.2021, 09:16
1 / 9

FIAT PUNTO-1.3 JTD-M.JET

290.321 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENO!!!


FIAT PUNTO
1.3 JTD-66 KW-90 KS
-GODINA NA PROIZVODSTVO 2006
-KLIMA 100% ISPAVNA
-ABS;
-AIR BAG;
-SERVO CITY VOLAN
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-ALU FELGI
-NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS
-MALA POTROSUVACKA;
-MOZE PROVERKA PO ZELBA NA KUPUVACOT KADE SAKA
EKSTRA GRADSKO VOZILO I ZA POCETNICI...