Број на оглас: 3891551
Објавен на: 20.04.2021, 11:33
1 / 4

Metrologic barkod citac

2.500 МКД

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Вид на оглас: Се продава


Metrologic barkod citac so postolje na USB
ima 3 komada