Број на оглас: 3891484
Објавен на: 23.04.2021, 14:18
1 / 4

Haski - Husky

130 € 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masko hasky, 8mes. Redovno vakcinirano, pasos, cip..