Број на оглас: 3891449
Објавен на: 20.04.2021, 19:55
1 / 4

frizider BAUKNECHT ,kako nov, Swiss

380 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


frizider BAUKNECHT ,kako nov, sega donesen od Swiss, INFORMACII SAMO NA TEL.070502397