Број на оглас: 3890932
Објавен на: 21.04.2021, 10:19
1 / 6

BANDASI ZA MERCEDES ML SO GUMI

350 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
235
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasive se extra so zimski gumi solidni
Ne se udirani nitu vareni
Se Prodavat komplet so se gumi