Број на оглас: 3890563
Објавен на: 19.04.2021, 11:00
1 / 4

Volvo V70 2.4 D5

1 € 2.950 €
Марка:
Volvo
Модел:
V70
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volvo v70 2.4 D5
Vo dobra sostojba
Moze ZAMENA