Број на оглас: 3889804
Објавен на: 20.04.2021, 17:36
1 / 7

Delovi Tiko Tico dekli motori palenja sve ima

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za tikovci ima sve motori so garancija na samite kolisa mozat dase vozat cujat zapalat dekli palenja glavcini limarija iventar sadist kako novi ima svee delovite imat garancija ima sve