Број на оглас: 3889736
Објавен на: 20.04.2021, 16:42
1 / 3

Soba so kujna i kupatilo

100 €
Квадратура:
20 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Se izdava garsonjera,potpolno nova,na podolg period.Cena 100 e plus struja samo.tel.077752555