Број на оглас: 3888855
Објавен на: 13.04.2021, 19:44
1 / 9

Gillera Runner 50cc

1.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prepraven od injection na obicen karburator. So dokumenti, registriran. 2010 godina.
Moze zamena za kros so moja doplata.