Број на оглас: 3888848
Објавен на: 13.04.2021, 19:44
1 / 8

Toyota 4-Runner 2.4d BG tablici

3.000 €
Марка:
Toyota
Модел:
4-Runner
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba. Moze i zamena, poveke info na telefon.