Број на оглас: 3888200
Објавен на: 09.04.2021, 17:22
1 / 5

Karcher hd1000 ZAMENA

649 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava profesionalna masina za perenje vozila KAKO NOVA
Komplet so pistol i crevo ispravna komplet