Број на оглас: 3887615
Објавен на: 23.04.2021, 13:56
1 / 12

Bmw facelift. Mozna zamens

1 €
Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava
BMW 2.0 dizel 2009 god
Facelift 85 kv -115 ks
extra sostojba
072 264 516
078 331 315