Број на оглас: 3887381
Објавен на: 08.04.2021, 17:34
1 / 7

Ford fiesta 1.1 1983 godina

300 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
1983
Гориво:
Бензин
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford fiesta 1.1 benzin