Број на оглас: 3887011
Објавен на: 04.04.2021, 08:08
1 / 7

Seat Leon 1.9

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 2007/06 godina
Uvoz od germanija od prv sopstvenik
229 000 so servisna kniska
1.9 tdi pd motor 6 brzini
Registriran cela godina
Napraven mal servis pred 2000 km
Vo odlicna sostojba!!!
Tel 078 266 290