Број на оглас: 3886737
Објавен на: 22.04.2021, 18:08
1 / 12

AUDI-A4

8 € 9 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 TDI 145 KS UNIKAT
- SERVISNA KNISKA NA 119384 KM
- PARKING SENZORI NAPRED I NAZAT
- BLUETOOTH
- ALU BANDAZI
- KLIMATRONIK DVOZONSKI
- BOSSE SOUND SISTEM 8 ZVUCNICI
- AUDI PROFFESIONAL SOUND SISTEM
- 8 AIRBAG
- HROM LAJSNI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- ABS.. ESP...SRS..SENZORI ZA DOZD
- GREACI NA RETROVIZORI
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANJE
- 4 EL STAKLA
- NAJDOBRIOT MOTOR
- NE E UDIRANA NE E FARBANA
- NOVI ZIMSKI GUMI I USTE MNOGU DRUGO