Број на оглас: 3886613
Објавен на: 11.04.2021, 10:59
1 / 2

Bandazi

1 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
4J
Дијаметар:
14
Дијаметар на дупка:
98
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi za Ford
Cena po dogovor.
Info 072215383