Број на оглас: 3886380
Објавен на: 10.04.2021, 12:10
1 / 9

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN--50KW--133.000 KM--EURO 4--NOVA!!!!!

2.650 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
107
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PEUGEOT 107--1.0 BENZIN--50KW--68KS--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--FABRICKO CD RADIO
--4X AIR BAG
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD AVSTRIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2008,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2007
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!