Број на оглас: 3886341
Објавен на: 17.04.2021, 11:01
1 / 1

Bandazi 17 5x112

300 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi 17 so dve novi gumi m+s i dve letni komplet 300 ev