Број на оглас: 3886210
Објавен на: 19.04.2021, 16:52
1 / 3

Husqvarna 236

6.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motorna pila Husqvarna malku koristena tel 071 296 991