Број на оглас: 3885157
Објавен на: 21.04.2021, 20:37
1 / 12

Mercedes E250 cdi W212 vtor sopstvenik

12.490 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 250
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e kupena od Mercedes Belgrad
Vtor sopstvenik
Perfektna sostojba
Nivo na oprema Avantgarde
Servisna knishka
4 novi zimski gumi
4 novi letni gumi
Kompletno servisiran
Smeneto maslo vo menuvac
Realni 256.000 km
Zelen karton

Proverka vo servis po Vasha zelba

Mozna e zamena za pomala kola