Број на оглас: 3885129
Објавен на: 22.04.2021, 20:04
1 / 5

Huawei P9 Lite

По Договор
Марка:
Huawei
Модел:
P9 Lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Huawei P9 Lite,funcionalen,vo ispravna sostojba,so polnac,staklo na ekran i maska.