Број на оглас: 3884897
Објавен на: 22.04.2021, 20:10
1 / 10

FUAT GRANDE PUNTO MULTIJET 1.3 55KW 2011G.

37 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


NOVO NA PAZAROT,
FIAT GRANDE PUNTO MULTIJET 1.3 55KW, 2011G. VO HOMOLOGACIJA, EURO 5 B, FUL OPREMA, SO ORIGINALNI 154000 KM POMINATI, SE FUNKCIONIRA BESPREKORNO, BEZBEDNO I NAJEKONOMICNO VOZILO SO NAJDOBRIOT MOTOR ZA SITE POTREBI, SREDENI KOMPLET DOKUMENTI DO REGISTRACIJA, VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO SO DOBRA CENA ZA SAMO 3590 EVRA........
POVEKE INFORMACII TEL.071272151