Број на оглас: 3884193
Објавен на: 19.04.2021, 15:30
1 / 8

Se prodava Mercedes ML-350 Bluetec 2013

29.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 350
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е купена од Мак Ауто Стар (не е увезена) и таму е сервисирана со целосна сервисна документација.

-Дополнителни информации:
-Коњажа: 256hp
-Ентериер: Кожа и Превртена кожа
-Intelligent Light System - самонасочување на фарови
-Distance Control
-Cruise Control
-Bluetooth Media / USB
-Day LED
-Сензор за дожд
-Електрични седишта
-Паркинг сензори

Контакт: 070343902