Број на оглас: 3884099
Објавен на: 20.04.2021, 20:03
1 / 10

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 KS -TITANIUM-

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford fokus 1.6 tdci 90ks
Titanium oprema
Voziloto e vo besprekorna sostojba redovno servisirano i registrirano
Ima full oprema
Klima
Abs
Esp
Elektrika prozori
Mp3 cd pleer
Centralno so dalecinsko
Bord kompjuter
Novi gumi
Mala potrosuvacka od samo 5 litri dizel
Voziloto e kako novo
Inf 070-239-272
070-239-272