Број на оглас: 3882540
Објавен на: 21.04.2021, 08:15
1 / 12

Vw GOLF 6 1.6 105ks BLUEMOTION 2011

7.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 6 1.6 77kw 2011 god. Registriran novi gumi novi bandazi atestirani folii promeneto set zamaec korpa lamela kolata e so realni kilometri 272.000km uvezena od germanija so servisna kniska od oprema poseduva.. Komandi na volan podesuvanje volan po visina i dubina greaci na sedista elektrika na stakla radio so navigacija parking senzori start/stop sistem kolata e socuvana kako od nadvor taka od vnatre pali vozi bezz nitu ednaa manaa poveke info. 078426593