Број на оглас: 3881967
Објавен на: 08.04.2021, 22:51
1 / 6

Stitnik za kamin 120x80

50 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stitnik za kamin so dimenzi 120 na 80
kako nov.
Cena 50ev