Број на оглас: 3881463
Објавен на: 17.04.2021, 12:26
1 / 5

Yamaha 275 Japan. Saksofon (saksafon)

550 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Вид на оглас: Се продава


Saksofonot e vo super sostojba. Moze da se proba vo sekoe vreme Za povejke informaci javete se.